Rajd Fotograficzny – Rozdziele 17-18 października 2013 r.

Rajd Fotograficzny – Rozdziele 17-18 października 2013 r. 1

Fotografia lubi plener, to pewne. Jesienny aż kipi od barw i jest wyjątkowo inspirujący, dlatego już po raz drugi odbył się właśnie październikowy Rajd Fotograficzny. Organizatorem tej mini-wyprawy była biblioteka szkolna, docelowym miejscem malowniczo położone schronisko młodzieżowe w Rozdzielu. Tematem sesji były tym razem „Jesienne dłonie”,  a uczestnikami uczniowie zarażeni pasją fotografowania oraz młodzież związana z biblioteką. 14 osobowa grupa wraz z opiekunkami przyjechała zdecydowanie zintegrowana, dotleniona na świeżym powietrzu, wyśpiewana przy wtórze gitary, w dobrych humorach po zabawach w kalambury i inne, dobrze wykarmiona w „rozdzielskiej” kuchni. Wrócili z materiałem zdjęciowym, który biblioteka niebawem zaprezentuje na szkolnej wystawie.