Znak jakości pracy szkoły

SREBRNA SZKOŁA 2023

Technikum w Zespole Szkół nr 3 w Bochni kolejny rok z rzędu z tytułem i odznaką Srebrnej Szkoły .

Tytuł Srebrnej Szkoły otrzymują technika, które zajęły miejsca w rankingu od 101 do 300.

Technikum w ZS nr 3 zajęło 187 miejsce na 1185 ocenianych techników w Polsce i 27 miejsce na 114 techników w Małopolsce.

W rankingu brano pod uwagę wyniki egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, egzaminy językowe na poziomie dwujęzycznym, a także wyniki wszystkich egzaminów zawodowych.

Nauczycielom i absolwentom z rocznika 2022 gratulujemy i dziękujemy za utrzymanie szkoły w grupie szkół szczycących się Srebrną Tarczą Jakości.

srebrna_szkola_2023.png

Wyróżnienia w poprzednich latach:

srebro22.png              Odznaka złotej szkoły według Perspektyw na 2021 rok  srebro20.png srebrny19.jpg

Naszym absolwentom, których osiągnięcia były brane pod uwagę w Rankingu Perspektyw, za wymienione wyżej osiągnięcia dziękujemy i gratulujemy !!!