Staże / praktyki

logotypy_ckz_jpg.jpg

ROK SZKOLNY 2022-2023

STAŻE/PRAKTYKI realizowane są  w ramach projektu pn. „Centrum Kompetencji Zawodowych ścieżką indywidualnego rozwoju ucznia i nauczyciela” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów.

Projekt zapewnia:

- wynagrodzenie dla stażysty - 2300 zł/ 150 godzin praktyk,

- wynagrodzenie dla opiekuna praktyk – do 500 zł/ 1-6 stażystów,

- dojazd na praktyki, badania lekarskie, odzież ochronna, szkolenie p-poż. i BHP, koszt eksploatacji materiałów i narzędzi, środki czystości. – do 1900 zł/ stażystę.

Planujemy zorganizować  w wakacje:

- 2023 roku 30 staży/praktyk zawodowych.

Regulamin rekrutacji uczniów do projektu pn. „Centrum Kompetencji Zawodowych ścieżką indywidualnego rozwoju ucznia i nauczyciela”pobierz regulamin

Regulamin przyznawania stypendium z tytułu odbywania stażu/praktyki zawodowej w projekcie pn. „Centrum Kompetencji Zawodowych ścieżką indywidualnego rozwoju ucznia i nauczyciela”pobierz regulamin

Poniższe 3 dokumenty w wersji papierowej należy złożyć w Sekretariacie szkoły p. 58, 27 do 15.05.2023 r. (poniedziałek) do godz. 14:00

WYDŁUŻAMY REKRUTACJĘ DO  22.05.2023 r. (poniedziałek) do godz. 14:00

1. Zał. 1b – Formularz rekrutacji staże/praktyki zawodowe pobierz dokument
  2. Zał. 2 – Oświadczenie kandydata ubiegającego się o udział w projekcie pobierz dokument
  3. Zał. 3 – Deklaracja uczestnictwa w projekcie  pobierz dokument

PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ FORMULARZ REKRUTACJI !!!

Żle wypełnione lub bez właściwych podpisów formularze nie będą brane pod uwagę przez Komisję Rekrutacyjną.

Wyniki rekrutacji tj. lista rankingowa uczniów zakwalifikowanych i lista uczniów rezerwowych zostaną podane w dniu  30.05.2023 o godz. 14:00 w biurze projektu i na tablicy ogłoszeń w szkole.

Informacji szczegółowych udziela koordynator projektu: Alina Krakowska tel. 14 612 27 79, p. 30.

Dokumenty niezbędne do realizacji stażu/praktyki.

PROSZĘ NIE DRUKOWAĆ TYCH DOKUMENTÓW - uczniowie zrekrutowani do udziału w stażu/praktyce oraz firmy w których bedzie realizowany staż/praktyka otrzymają wydruki tych dokumentów.

Zał. 4b - Protokół rekrutacji staże/praktyki

Zał. 5 - Zakres danych osobowych

Zał. 6 - Zgoda na utrwalanie i rozpowszechnianie wizerunku

Zał. 7 - Oświadczenie uczestnika projektu

Zał. 8b – Umowa na realizację stażu/praktyki

Zał. 9b – Ramowy program - przykład

Zał. 10b – Dziennik stażu/praktyki

Zał. 11b – Karta czasu pracy

Zał. 12b – Wzór certyfikatu - przykład

Zał. 13b – Wniosek o przyznanie stypendium na staż/praktykę

Zał. 14b – Oświadczenie o nr rachunku bankowego stażysty/praktykanta

Zał. 15b – Protokół weryfikacji i oceny wniosków

Zał. 16b – Oświadczenie pracodawcy – koszty

Zał. 17b – Oświadczenie pracodawcy – opiekun

Zał. 18b – Wzór noty księgowej

Zał. 19b – Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ROK SZKOLNY 2021-2022

Projekt zapewnia:

- wynagrodzenie dla stażysty - 2300 zł/ 150 godzin praktyk,

- wynagrodzenie dla opiekuna praktyk – do 500 zł/ 1-6 stażystów,

Planujemy zorganizować  w wakacje:

- 2021 roku 60 staży/praktyk zawodowych,

- 2022 roku 30 staży/praktyk zawodowych,

- 2023 roku 30 staży/praktyk zawodowych.

Regulamin rekrutacji uczniów do projektu pn. „Centrum Kompetencji Zawodowych ścieżką indywidualnego rozwoju ucznia i nauczyciela” – Regulamin przyznawania stypendium z tytułu odbywania stażu/praktyki zawodowej w projekcie pn. „Centrum Kompetencji Zawodowych ścieżką indywidualnego rozwoju ucznia i nauczyciela” –

Poniższe 3 dokumenty w wersji papierowej należy złożyć w Sekretariacie szkoły p. 58, 27 do 19.05.2022 r. (czwartek) do godz. 15:00

1. Zał. 1b – Formularz rekrutacji staże/praktyki zawodowe –
  2. Zał. 2 – Oświadczenie kandydata ubiegającego się o udział w projekcie –
  3. Zał. 3 – Deklaracja uczestnictwa w projekcie  –

PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ FORMULARZ REKRUTACJI !!!

Wyniki rekrutacji tj. lista rankingowa uczniów zakwalifikowanych i lista uczniów rezerwowych zostaną podane w dniu  31.05.2022 o godz. 14:00 w biurze projektu i na tablicy ogłoszeń w szkole.

Dokumenty niezbędne do realizacji stażu/praktyki.

Zał. 4b - Protokół rekrutacji staże/praktyki

Zał. 5 - Zakres danych osobowych

Zał. 6 - Zgoda na utrwalanie i rozpowszechnianie wizerunku

Zał. 7 - Oświadczenie uczestnika projektu

Zał. 8b – Umowa na realizację stażu/praktyki

Zał. 9b – Ramowy program - przykład

Zał. 10b – Dziennik stażu/praktyki

Zał. 11b – Karta czasu pracy

Zał. 12b – Wzór certyfikatu

Zał. 13b – Wniosek o przyznanie stypendium na staż/praktykę

Zał. 14b – Oświadczenie o nr rachunku bankowego stażysty/praktykanta

Zał. 15b – Protokół weryfikacji i oceny wniosków

Zał. 16b – Oświadczenie pracodawcy – koszty

Zał. 17b – Oświadczenie pracodawcy – opiekun

Zał. 18b – Wzór noty księgowej

Zał. 19b – Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

*********************************************************************************************************************************
Lista uczniów, którym przyznano stypendium za staże/praktyki zawodowe - rok szkolny 2020/2021.
Otwórz listę.