Warsztaty na wydziale Technologii Żywności UR w ramach MChE

Małopolska Chmura Edukacyjna 2

W ramach realizacji projektu Małopolska Chmura Edukacyjna w obszaże żywność nasi uczniowie odwiedzili wydział: Technologii Żywności UR w Krakowie.

Grupa 13 uczniów klasy 2 Ta dnia 16 maja 2022 roku brała udział w warsztatach na temat: "Dieta a zakwaszenie organizmu".

Opiekun grupy: p. Katarzyna Kielar - Drabina

„Małopolska Chmura Edukacyjna” to innowacyjna propozycja przekazywania wiedzy oraz przybliżania osiągnięć naukowych uczelni wyższych przy wykorzystaniu technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych uczniom w Małopolsce. Przedsięwzięcie Małopolska Chmura Edukacyjna to wspólne partnerstwo i współpraca pomiędzy Województwem Małopolskim oraz wiodącymi uczelniami wyższymi z Małkopolski oraz organami prowadzącymi szkoły ponadgimnazjalne.

"Małopolska Chmura Edukacyjna" – realizowany w ramach RPO WM na lata 2014-2020