Oscypkowa wycieczka

23.05.2007

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Bochni zwycięzcy III Małopolskiego Konkursu Kulinarnego 'Stół pięknie nakryty - produkt tradycyjny na polskim stole' pojadą w poniedziałek 28 maja na wycieczkę śladami tradycyjnych małopolskich produktów - informuje Dziennik Polski. . www.zs3bochnia.neostrada.plPrzypomnijmy, że Łukasz Krzysiek (kucharz, uczeń kl. II TEf) oraz Natalia Jałowiecka (kelner, uczennica kl. III TH) pod opieką prof. Anny Mach odnieśli wielki sukces w konkursie "Stół pięknie nakryty - produkt tradycyjny na polskim stole". Nagrodą za zajęcie I miejsca przez uczniów Ekonomika jest wycieczka dla 40 uczniów naszej szkoły (uczniów klas, do których uczęszczają Natalia i Łukasz) do jednego z producentów produktów tradycyjnych. Program wyjazdu obejmuje wizytę u producenta oscypka, bundzu i żętycy. Zaplanowany jest róznież pokaz wytwarzania oscypka metodami tradycyjnymi.