Centrum Nauki Kopernik w ramach CKZ

logotypy_ckz_jpg.jpg

W ramach projektu "Centrum Kompetencji Zawodowych ścieżką indywidualnego rozwoju ucznia i nauczyciela" odbyła się wizyta w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie oraz zwiedzanie stolicy z przewodnikiem.

Celem wizyty w Centrum Nauki Kopernik było:

- rozwijanie zainteresowania naukowego,

- pogłębienie wiedzy poprzez uczestnictwo w zajęciach laboratoryjnych,

- pogłębienie wiedzy poprzez samodzielne przeprowadzenie wielu ciekawych eksperymentów na wystawach stałych znajdujących się na terenie Centrum.

Wizyty zawodoznawcze realizowane są w ramach projektu pn. „Centrum Kompetencji Zawodowych ścieżką indywidualnego rozwoju ucznia i nauczyciela” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów.