Na bocheńskich Plantach... w poszukiwaniu narodowych symboli!

22.06.2026
Na bocheńskich Plantach... w poszukiwaniu narodowych symboli!
Uczniowie 2Tb wzięli udział w grze miejskiej "Nasze symbole narodowe" przygotowanej przez Stowarzyszenie Kultura i Turystyka w Bochni oraz Centrum Informacji Turystycznej. Podczas zmagań mogli sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości hymnu narodowego, położenia geograficznego najważniejszych miast w Polsce oraz symboli narodowych. Rywalizacja odbywała się na Plantach Salinarnych przy pięknej i słonecznej pogodzie, co niewątpliwie sprzyjało zmaganiom. To była świetna forma aktywnego spędzenia ostatnich dni roku szkolnego. Choć coraz wyraźniej czuć, że upragnione wakacje tuż za rogiem.
Dziękujemy organizatorom za ciekawe i inspirujące wydarzenie!
Wyświetl mniej

Galeria zdjęć

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.