Na bocheńskich Plantach... w poszukiwaniu narodowych symboli!
Uczniowie 2Tb wzięli udział w grze miejskiej "Nasze symbole narodowe" przygotowanej przez Stowarzyszenie Kultura i Turystyka w Bochni oraz Centrum Informacji Turystycznej. Podczas zmagań mogli sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości hymnu narodowego, położenia geograficznego najważniejszych miast w Polsce oraz symboli narodowych. Rywalizacja odbywała się na Plantach Salinarnych przy pięknej i słonecznej pogodzie, co niewątpliwie sprzyjało zmaganiom. To była świetna forma aktywnego spędzenia ostatnich dni roku szkolnego. Choć coraz wyraźniej czuć, że upragnione wakacje tuż za rogiem.
Dziękujemy organizatorom za ciekawe i inspirujące wydarzenie!
Wyświetl mniej