Mikołajkowo, kolędowo w bocheńskim Domu Dziecka

02.01.2024

Dnia 21 grudnia 2023 roku wolontariusze  naszej szkoły wraz z p. Anetą Wojcieszek udali się do Domu Dziecka w Bochni. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wychowanków odwiedził Święty Mikołaj. Ku dużemu zadowoleniu Dzieciaków nasz Mikołaj obdarował ich słodyczami, pierniczkami oraz kubkami świątecznymi. Aby je otrzymać,  dzieci chętnie wykonywały zadania i polecenia dawane  im przez Mikołaja. Na koniec wspólnie wyśpiewaliśmy znane wszystkim  kolędy. Wychowankowie Domu Dziecka chętnie angażowali się w śpiew. Panowała radosna, ciepła i świąteczna atmosfera.

Składamy gorące podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy włączyli się w akcję charytatywną podczas „Kiermaszu świątecznego” oraz wolontariuszom za udział w mikołajkowym spotkaniu.