JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM!
12 czerwca 2026 odbyła się VI edycja ogólnopolskiej akcji czytelniczej, w której wzięło udział kilkaset tysięcy uczestników w niemal 3 tysiącach szkół i bibliotek w całej Polsce.
Wszyscy tego dnia i o tej samej porze czytali książki promując pozytywny wizerunek literatury i pokazując, że jest ona źródłem relaksu, inspiracji, integracji oraz całkiem dobrej zabawy!
Dziękujemy uczniom i nauczycielom za sympatyczny udział i zapraszamy po wakacyjne lektury!!!