Rozpoczynamy rok szkolny

Inauguracja nowego roku szkolnego bywa trudna… Kończą się wakacje a zaczyna czas wytężonej, ciężkiej pracy i obowiązków… Jednakże nie taki diabeł straszny jak go malują…!

1 września przywitaliśmy nowo przyjętych uczniów naszej szkoły. W sali gimnastycznej odbył się apel rozpoczynający rok szkolny 2021/2022. Ze względów sanitarnych wzięli w nim udział tylko uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami. Pan Dyrektor powitał ich w murach naszej szkoły a starsi koledzy przekazali życzenia samych piątek i szóstek.

Uczczono również 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej, składając hołd wszystkim walczącym i poległym.

Przedstawiciele szkoły wzięli udział w uroczystej mszy św. W Bazylice św. Mikołaja.

Rozpoczęcie roku szkolnego